+48 601 33 29 33

Opinie

Bardzo polecamy współpracę z Fotosikorski wszystkim parom, które chcą mieć piękną pamiątkę ze ślubu. Fotograf podszedł do tematu profesjonalnie i czuliśmy się w jego obecności bardzo swobodnie. W wielu sytuacjach okazał się być niezwykle pomocny. Zdjęcia otrzymaliśmy szybko. Wyglądają świetnie. Polecamy!

Justyna & Patryk


Z całego serca polecamy firmę Fotosikorski, pełne zaangażowanie i profesjonalizm , dbałość o detale, świetna atmosfera podczas współpracy. Panowie towarzyszyli nam w naszym wyjątkowym dniu i to był strzał w dziesiątkę, mamy przepiękną pamiątkę na całe życie :)

DOMINIKA I MATEUSZ


Współpraca z firmą Fotosikorski to czysta przyjemność od samego początku do końca. Na każdym kroku widać ogromne doświadczenie, mogliśmy liczyć na wiele cennych rad oraz nieocenione wsparcie w tym dniu, a wszystko w przyjaznej atmosferze :) Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko, jest ich ogromna ilość i wszystko zostało genialnie uchwycone. Poślubna sesja zdjęciowa była super zabawą, a efekty przeszły nasze oczekiwania. Bardzo polecamy! :)

Sylwia i Mariusz


Fotograf potrafił nawiązać dobry kontakt z gośćmi, dzięki czemu udało się zrobić zdjęcia grupowe, na których każdy jest uśmiechnięty i wszyscy patrzą w obiektyw. Nasze życzenia, aby na zdjęciach uwiecznić piękno otoczenia, zostały uwzględnione, także otrzymaliśmy wiele wspaniałych zdjęć.

Olga


Bardzo polecamy Pana Bogdana. Przemiły człowiek. Jakość i ilość zdjęć Nas zaszokowała. Wszystkim zdjęcia bardzo się podobały. Zostały uchwycona najważniejsze emocje i dobra zabawa. Dodatkowo Pan Bogdan bardzo pomagał mi ze stresem, przez swój humor i pomysły na zdjęcia przestałam myśleć o nerwach. Ogólnie jesteśmy zachwyceni !

Emilia i Marcin


Z całego serca polecam usługi Pana Bogdana. Zdjęcie super jakości i bardzo duży wybór . Wszystkie nasze ustalenia zostały spełnione. Dwa tygodnie po weselu mieliśmy już nasze przepiękne zdjęcia także bardzo szybki czas realizacji zamówienia . Napewno będę Pana Bogdana polecać wszystkim znajomym.

Urszula Wilk


Polecamy bardzo gorąco. Zdjęcia bardzo dobre, fotograf kreatywny, pomysłowy i co najważniejsze bardzo sympatyczny i kontaktowy. Współpraca podczas sesji - nie do przechwalenia. Wszystko, od początku do końca, przebiegło i wyszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jeszcze raz, bez chwili zawahania, mocno polecamy.

Iwona i Robert Janiak


Z całego serca polecamy FOTOSIKOTSKI, pełen profesjonalizm połączony z luna i bardzo komfortowa atmosfera ;) Jesteśmy zachwyceni :)

Agata I Sławek


Na Fotosikorski trafiłam przez przypadek. Zaraz po zaręczynach rozglądając się w poszukiwaniu fotografa zobaczyłam zdjęcie na instagramie. Było piękne, ciepłe i naturalne. Już wtedy wiedzieliśmy, że nawiążemy współpracę tylko z autorem tego zdjęcia. Od pierwszego momentu kiedy fotograf przyjechał do nas w dniu ślubu był uśmiechnięty i profesjonalny. Sam wiedział co robić. My zestresowani mogliśmy zająć się przygotowaniami do kościoła. Cudowny ciepły człowiek, którego od razu polubiły nasze dzieci. Dzięki Fotosikorski mamy piękne zdjecia, które pokazują nasza miłość, wzruszenie naszych dzieci i radość i uśmiech naszych gości. Bardzo dziękujemy za obecność w tym dniu i serce włożone w wykonaną pracę. Niedługo znów się do Pana odezwiemy bo moja 40_tka się zbliża. Polecamy z całego serca.

Emilia i Łukasz Lutyńscy


Wspaniałe zdjęcia, idealnie oddały klimat naszego zimowego ślubu. Serdecznie dziękujemy i polecamy firmę Fotosikorski.

Marta i Michał


Z całego serca polecamy współpracę z FOTOSIKORSKI i naprawdę nie ma co się zastanawiać w poszukiwaniu fotografa dla uwiecznienia Waszej magicznej chwili. FOTOSIKORSKI to zespół profesjonalistów. Nasz ślub miał się odbyć w magicznej, zimowej scenerii ze śniegiem i mrozem, jednakże pogoda miała zaplanowany inny scenariusz i wybrała dla nas deszcz i przygnębiającą aurę, ale mimo tak nie sprzyjającej pogodzie, zdjęcia wyszły przepiękne. Nie martwiliśmy się już na pogodę, bo pogoda ducha naszych operatorów udzielała się wszystkim. Już od samego powitania było widać profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc w tak stresującym dniu. Zarówno fotograf jak i kamerzysta byli cały czas w pobliżu Nas co widać w pięknych kadrach, jednakże ich doświadczenie sprawiło, że nie odczuwaliśmy dyskomfortu robienia zdjęć. Między komentarzami można przeczytać, że współpraca jak ze starymi znajomymi i My również potwierdzamy tę opinie! Jeszcze raz polecamy i do następnego razu FOTOSIKORSKI

Sylwia i Karol- grudzień 2021 r.


Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko cudowne zdjęcia, ale też współpraca z przesympatycznym Fotografem, dziękujemy i pozdrawiamy!

Asia i Kuba


Bardzo udana i owocna współpraca, przepiękne zdjęcia, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w swoją prace, a co ważniejsze dobry nastrój przy wykonywaniu swoich obowiązków, który widać z daleka. POLECAMY każdemu usługi Pana Bogdana jak i również usługi filmowe. 2021

Jakub i Maria 2021 r.


Serdecznie polecamy i dziękujemy! Współpraca cudowna jak ze starym znajomym, a zdjęcia przepiękne, każdy detal dopracowany, wszystko idealnie wyszło (nawet lepiej niż się spodziewaliśmy), a zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko :) Plener w cudownym miejscu. Serdecznie polecamy !!!

Paulina Gąsiorowska-Kitlas


Współpraca z firmą FotoSikorski to czysta przyjemność. Niesamowita atmosfera sprawia, że kilometry przemierzone podczas sesji są nie odczuwalne a profesjonalizm ze strony fotografów gwarantuje cudowny efekt końcowy wykonanych zdjęć. Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne, które będą wspaniałą pamiątką na lata .

Kasia & Darek


Profesjonalny i rzetelny fotograf. Zadbał o każdy szczegół! Gorąco polecam!

Karolina I Bartosz


Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne. Wyszły tak, jak chcieliśmy - naturalnie i rodzinnie. Wszystkie uzgodnienia zostały spełnione, a na zdjęcia czekaliśmy ok 10 dni. Soczyste kolory pięknie oddały zalety pleneru. Polecamy! K&K

Kamila & Krzysztof 2021


Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia oraz za bardzo miła współpracę. Mimo trudnego modela zdjęcia wyszły cudowne. Z całego serca polecamy usługi Fotosikorski❤

Paulina I Daniel


Gorąco polecamy firmę FOTOSIKORSKI. Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, super współpraca. Przepiękne zdjęcia, które zatrzymały tą ważną dla nas chwilę. Dziękujemy :)

Halina i Piotr


Z całego serca polecamy firmę FotoSikorski! Mimo tych trudnych czasów w 2020 roku jesteśmy w pełni zadowoleni. Zdjęcia spełniły nasze wszystkie oczekiwanie: kadry, momenty, uchwycone emocje.. Wszystko to, co jest najważniejsze tego dnia.

AGNIESZKA I FILIP