+48 601 33 29 33

Opinie

Na Fotosikorski trafiłam przez przypadek. Zaraz po zaręczynach rozglądając się w poszukiwaniu fotografa zobaczyłam zdjęcie na instagramie. Było piękne, ciepłe i naturalne. Już wtedy wiedzieliśmy, że nawiążemy współpracę tylko z autorem tego zdjęcia. Od pierwszego momentu kiedy fotograf przyjechał do nas w dniu ślubu był uśmiechnięty i profesjonalny. Sam wiedział co robić. My zestresowani mogliśmy zająć się przygotowaniami do kościoła. Cudowny ciepły człowiek, którego od razu polubiły nasze dzieci. Dzięki Fotosikorski mamy piękne zdjecia, które pokazują nasza miłość, wzruszenie naszych dzieci i radość i uśmiech naszych gości. Bardzo dziękujemy za obecność w tym dniu i serce włożone w wykonaną pracę. Niedługo znów się do Pana odezwiemy bo moja 40_tka się zbliża. Polecamy z całego serca.

Emilia i Łukasz Lutyńscy


Wspaniałe zdjęcia, idealnie oddały klimat naszego zimowego ślubu. Serdecznie dziękujemy i polecamy firmę Fotosikorski.

Marta i Michał


Z całego serca polecamy współpracę z FOTOSIKORSKI i naprawdę nie ma co się zastanawiać w poszukiwaniu fotografa dla uwiecznienia Waszej magicznej chwili. FOTOSIKORSKI to zespół profesjonalistów. Nasz ślub miał się odbyć w magicznej, zimowej scenerii ze śniegiem i mrozem, jednakże pogoda miała zaplanowany inny scenariusz i wybrała dla nas deszcz i przygnębiającą aurę, ale mimo tak nie sprzyjającej pogodzie, zdjęcia wyszły przepiękne. Nie martwiliśmy się już na pogodę, bo pogoda ducha naszych operatorów udzielała się wszystkim. Już od samego powitania było widać profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc w tak stresującym dniu. Zarówno fotograf jak i kamerzysta byli cały czas w pobliżu Nas co widać w pięknych kadrach, jednakże ich doświadczenie sprawiło, że nie odczuwaliśmy dyskomfortu robienia zdjęć. Między komentarzami można przeczytać, że współpraca jak ze starymi znajomymi i My również potwierdzamy tę opinie! Jeszcze raz polecamy i do następnego razu FOTOSIKORSKI

Sylwia i Karol- grudzień 2021 r.


Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko cudowne zdjęcia, ale też współpraca z przesympatycznym Fotografem, dziękujemy i pozdrawiamy!

Asia i Kuba


Bardzo udana i owocna współpraca, przepiękne zdjęcia, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w swoją prace, a co ważniejsze dobry nastrój przy wykonywaniu swoich obowiązków, który widać z daleka. POLECAMY każdemu usługi Pana Bogdana jak i również usługi filmowe. 2021

Jakub i Maria 2021 r.


Serdecznie polecamy i dziękujemy! Współpraca cudowna jak ze starym znajomym, a zdjęcia przepiękne, każdy detal dopracowany, wszystko idealnie wyszło (nawet lepiej niż się spodziewaliśmy), a zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko :) Plener w cudownym miejscu. Serdecznie polecamy !!!

Paulina Gąsiorowska-Kitlas


Współpraca z firmą FotoSikorski to czysta przyjemność. Niesamowita atmosfera sprawia, że kilometry przemierzone podczas sesji są nie odczuwalne a profesjonalizm ze strony fotografów gwarantuje cudowny efekt końcowy wykonanych zdjęć. Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne, które będą wspaniałą pamiątką na lata .

Kasia & Darek


Profesjonalny i rzetelny fotograf. Zadbał o każdy szczegół! Gorąco polecam!

Karolina I Bartosz


Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne. Wyszły tak, jak chcieliśmy - naturalnie i rodzinnie. Wszystkie uzgodnienia zostały spełnione, a na zdjęcia czekaliśmy ok 10 dni. Soczyste kolory pięknie oddały zalety pleneru. Polecamy! K&K

Kamila & Krzysztof 2021


Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia oraz za bardzo miła współpracę. Mimo trudnego modela zdjęcia wyszły cudowne. Z całego serca polecamy usługi Fotosikorski❤

Paulina I Daniel


Gorąco polecamy firmę FOTOSIKORSKI. Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, super współpraca. Przepiękne zdjęcia, które zatrzymały tą ważną dla nas chwilę. Dziękujemy :)

Halina i Piotr


Z całego serca polecamy firmę FotoSikorski! Mimo tych trudnych czasów w 2020 roku jesteśmy w pełni zadowoleni. Zdjęcia spełniły nasze wszystkie oczekiwanie: kadry, momenty, uchwycone emocje.. Wszystko to, co jest najważniejsze tego dnia.

AGNIESZKA I FILIP


Dziękujemy z całego serca firmie Fotosikorski, że pomimo końcówki sezonu i różnych zdarzeń w dziwnym roku 2020, bardzo mile nas zaskoczyła. Począwszy od pełnego dopasowania do potrzeb klienta, elastyczności, umiejętności rozładowania stresu, porad, profesjonalizmowi w fotografii w chłodne i bezsłoneczne dni :), kończąc na szybkiej realizacji. Bardzo dziękujemy za cudne zdjęcia i polecamy gorąco.

Agnieszka i Dariusz Jóźwiak


Wspaniały fotograf! Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Na pewno to nie było nasze ostatnie spotkanie!

Aleksandra i Bartosz


Bardzo dziekujemy za sesje ❤ Jesteś mistrzem w tym co robisz!! Pozostaniemy Ci wierni na zawsze!!!

Agata i Daniel


Polecamy firmę FOTOSIKORSKI. Zdjęcia wykonane w sposób profesjonalny, piękne barwy i ujęcia: każdy szczegół, chwila została pięknie uwieczniona na fotografiach:). Wszystko odbyło się zgodnie z planem: punktualność, pełne zaangażowanie a przy tym wszystkim przyjazna i przemiła atmosfera! Dziękujemy jeszcze raz za współpracę i na pewno będziemy polecać :)

Aleksandra i Piotr


Współpraca z Panem Bogdanem to była czysta przyjemność. Od pierwszego momentu złapaliśmy dobry kontakt, dzięki temu nie czuliśmy się w ogóle zestresowani. Zdjęcia przepiękne! Czuliśmy wielkie zaangażowanie ze strony Pana Bogdana. Szczerze polecamy!

Julka i Michał


W sierpniu mieliśmy z mężem przyjemność współpracować z Panem Bogdanem, szczerze możemy polecić! Bardzo miła współpraca, pełen profesjonalizm a zdjęcia... przepiękne! Bardzo nam się podoba, że nie tylko my mamy ładne zdjęcia ze ślubu i wesela, ale też nasi goście mają zdjęcia, które mogą oprawić sobie w ramkę.

Ola i Kuba


Firma Fotosikorski była z nami na kolejnej już ważnej rodzinnej uroczystości i kolejny raz jesteśmy zachwyceni efektami współpracy! Zawsze panuję bardzo przyjemna i swobodna atmosfera a zdjęcia są naturalne. Z przyjemnością wracamy do albumów. Bardzo polecamy! :)

Emilia Czarnecka


Nasz fotograf to człowiek z prawdziwą pasją do fotografii i potrafi uchwycić w wyjątkowy sposób każdą chwilę :) Do tego ma charyzmę i jest bardzo sympatyczny. :) Widać w jego zdjęciach artystyczną duszę, wyczucie stylu oraz sytuacji w jakiej robi zdjęcia. Z naszego ślubu i wesela niemal każdy gość ma zdjęcie które z powodzeniem może umieścić sobie na pamiątkę w ramce - nikt nie był pominięty! :) A my sami będziemy mieć "problem" z wyborem zdjęć do naszego ślubnego albumu (które fotograf robi naprawdę wspaniałe!), bo niemal wszystkie są świetne. Myślę, że w przyszłości na pewno skorzystamy jeszcze z usług i będziemy go polecać naszym znajomym. :)

Emilia Selmowicz-Żuk i Sebastian Żuk 2020 r.