+48 601 33 29 33

Opinie

Nasz fotograf to człowiek z prawdziwą pasją do fotografii i potrafi uchwycić w wyjątkowy sposób każdą chwilę :) Do tego ma charyzmę i jest bardzo sympatyczny. :) Widać w jego zdjęciach artystyczną duszę, wyczucie stylu oraz sytuacji w jakiej robi zdjęcia. Z naszego ślubu i wesela niemal każdy gość ma zdjęcie które z powodzeniem może umieścić sobie na pamiątkę w ramce - nikt nie był pominięty! :) A my sami będziemy mieć "problem" z wyborem zdjęć do naszego ślubnego albumu (które fotograf robi naprawdę wspaniałe!), bo niemal wszystkie są świetne. Myślę, że w przyszłości na pewno skorzystamy jeszcze z usług i będziemy go polecać naszym znajomym. :)

Emilia Selmowicz-Żuk i Sebastian Żuk 2020 r.


Na firmę fotosikorski zdecydowaliśmy się przez przypadek, zachęciła nas ulotka z targów ślubnych ALE wybór okazał się na "piątkę z +". Profesjonalista w każdym calu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromu wspaniałych zdjęć. Z chęcią wracamy do tych chwil, dzięki waszym zdjęciom, mieliśmy już okazję współpracować również na chrzcinach naszych dzieci. Z całego serca polecam.

Marta i Paweł Wasilewscy


Z całego serca polecamy firmę FotoSikorski. Spotykamy się na każdej rodzinnej imprezie. Wykonane zdjęcia przechodzą najśmielsze oczekiwania. Są pełne barw i magii. Współpraca rewelacyjna w dniu ślubu jak i w plenerze. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia i polecamy innym Najlepszego Fotografa!!!!

Natalia i Jakub 11.07.2020


Zdecydowanie najlepszy fotograf, z którym miałam do czynienia. Naprawdę, cieszę się, że Pan Bogdan uczestniczył w dniu mojego ślubu, tworząc dla mnie i męża niepowtarzalne pamiątki w postaci pięknych zdjęć, przy których każdy otwiera szerzej oczy z zachwytu :-) Bardzo uczciwie, z humorem, razem z panem kamerzystą świetnie zorganizowany duet. Z całego serca polecam! I koniecznie zachęcam do brania sesji zdjęciowych! Zdjęcia dostajemy SZYBKO i pięknie opakowane :) Współpraca na medal.

Marta Kępa


Firma jest profesjonalna w swoim fachu, jesteśmy wdzięczni za tak piękne zdjęcia, które cieszą nasze oko i przywołują na nowo emocje. Wszystko było tak jak uzgodniliśmy, na czas i z wielkim zaangażowaniem. Polecamy!

Kasia i Michał 27.06.2020r.


Serdecznie polecamy , nigdy nie pomyśleliśmy, że tak pięknie można uwiecznić ten najważniejszy dla nas dzień. Jeszcze raz bardo dziękujemy i szczerze polecamy! 2020 r.

Natalia i Łukasz


Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt, piękne zdjęcia i albumy. Polecamy w 100%.

Ania i Artur


Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z FOTOSIKORSKI. Zdjęcia wykonywane są naprawdę profesjonalnym sprzętem, jednak przede wszystkim przez profesjonalnego fotografa, który ma wizję i potrafi uchwycić artystyczne aspekty rzeczywistości. Fotografie, które dostaliśmy są bajkowe! Ponadto współpraca przebiega w bardzo życzliwej

ANIA I KRZYSZTOF 2019 R.


Bardzo dziękujemy za współpracę, to była czysta przyjemność. Polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa na swój ślub :) Pan Bogdan podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy, a klimat podczas współpracy był bardzo swobodny i luźny. Mamy cudowną pamiątkę, do której będziemy wracać latami. DZIĘKUJEMY!

PAULINA I WOJTEK 2019 R.


Gorąco polecamy, bo FOTOSIKORSKI to niezawodna firma! Bez żadnych problemów przy ustaleniach indywidualnych i postawa PROkliencka! Dziękujemy za uwiecznienie tych momentów - jednych z najważniejszych w naszym życiu! Zdjęcia zachwycają :)

ADRIAN I DOMINIKA


Dziękujemy za super zdjęcia, pamiątka będzie na całe życie. Profesjonalne podejście do klienta, super kontakt :) Widać zaangażowanie w pracę i pasję. Polecamy z całego serca

Joanna i Piotr 2019


Zrealizowana sesja ślubna wyszła bajecznie! Profesjonalizm i doświadczenie, ale przede wszystkim pasja i kreatywność cechują Fotosikorski. Sesja plenerowa przerodziła się w dzień pełen wrażeń, emocji i na prawdę szalonych pomysłów! DZIĘKUJEMY! <3

Monika i Paweł 2019


Kiedy praca jest pasją powstają rzeczy niezwykłe. Mamy piękną pamiątkę ze ślubu, wesela oraz pleneru. Dziękujemy

Karolina i Tomek 03-08-2019


Jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy z Panem Bogdanem. Zdjęcia wyszły przepiękne. Mamy wspaniałą pamiątkę tego najważniejszego dla nas dnia. Polecamy :)

Iryna i Konrad 2019


Współpraca była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i ślubne\weselne-piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje. Pamiątka na całe życie. Nie zawiedziecie się wybierając właśnie tą firmę , każda chwila, każdy ważny moment był uwieczniony. Polecamy gorąco!!

Basia Michał 06-07-2019


Bardzo pozytywnie jesteśmy zaskoczeni z przebiegu naszej współpracy z Panem Bogdanem. Zdjęcia wyszły pięknie pamiątka na całe życie, polecamy w 100% :)

Małgorzata i Damian 08.06.2019


Mega gorąco polecamy! Jesteśmy wraz z małżonką bardzo zadowoleni z usług fotograficznych i filmowych. Obsługa naszego ślubu i wesela na najwyższym z możliwych poziomów. Chłopaki pokazali wielkie serce włożone w swoją pracę, ogromną pomoc dla Pary Młodej oraz niesamowitą pomysłowość przy wykonywaniu zdjęć i nagrywaniu filmu. Pełen spokój i opanowanie idą w parze z wysoce profesjonalnym wykonywaniem usługi! Gorąco polecamy każdej młodej parze - bo na pewno nie będziecie żałować wyboru tych usług! Serdecznie pozdrawiamy całą ekipę, która tego dnia była z nami. Było świetnie!!! Zdjęcia pierwsza klasa!

Natalia & Michał 22.06.2019 r.


Mimo, że pomysł na naszą współpracę był czystym przypadkiem już po pierwszym spotkaniu mieliśmy przeczucie, że nie pożałujemy tej decyzji. Pan Bogdan to 100% profesjonalizmu oraz zaangażowania! Te jakże ważne dla nas chwile uchwycił najlepiej jak to tylko możliwe. Dał nam oraz całej rodzinie wiele radości z możliwości powrotu wspomnieniami zawartymi w fotografiach do tego dnia. Odnoście sesji plenerowej: pomysłowość w wyborze miasta, dokładnej scenerii oraz aranżacji ujęć jest nie do opisania. Jesteśmy pełni podziwu nad wprowadzoną luźną atmosferą w dniu ślubu jak i podczas sesji. Bardzo polecamy Pana Bogdana oraz mamy nadzieję, że umili nam jeszcze nie jedną rodzinną imprezę!

Magda i Przemek 2019


Na Pana Bogdana trafiliśmy przypadkiem, szukając fotografa na nasz ślub i wesele. Nasz wybór okazał sie strzałem w dziesiątkę! Pełen perfekcjonizm i profesjonalizm! Mamy nie tylko wspaniałą pamiątkę z tego najważniejszego dla nas dnia, ale także fantastyczne zdjęcia z sesji plenerowej! Podczas ceremonii i wesela Pan Bogdan wtapiał się niezauważalnie w tłum naszych gości, a na sesji plenerowej stworzył niezwykłą atmosferę luzu. Oprócz tego, że robi niezwykłe zdjęcia, cechuje go ciepło, pomysłowość i wysoka kultura osobista. Raz jeszcze z całego serca dziękujemy i gorąco polecamy!! Monika i Wojtek

Monika Łukaszuk


Bardzo miły i kontaktowy człowiek, pełen profesjonalista !!!. Wielkie zaangażowanie i wyczucie. Wykonane zdjęcia są piękne - polecam wybór albumu z oferty.

Ela i Kamil